MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 5064091
nr 506 4091
Stol
Italien 1950-tal, mörkbrun med flätat rottingsits, höjd 88 cm, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 januari 2008
kl 16:50:47
25/1 14:09:20
250 kr
27/1 22:05:02